Dnes je 23.4.2024

Svátek má Vojtěch

• Světový den knihy a autorských práv

Zítra má svátek Jiří

• Světový den laboratorních zvířat
  • Mezinárodní den skautů a skautek

Sbírka na podporu Klokánku v Janovicích nad Úhlavou - do 31. ledna 2023

Typ: ostatní
logo Klokánek nyní nejvíce potřebuje různé hygienické a úklidové potřeby, např. toaletní papír, papírové kapesníky, prací prášek/gel, aviváž, tekuté mýdlo, šampón, zubní pastu, tablety a sůl do myčky, mycí prostředky na podlahy, WC a koupelnu atd.

Vážení spoluobčané,

v minulých letech jste několikrát pomohli Klokánku v Janovicích (Fond ohrožených dětí) sbírkou hraček a trvanlivých potravin. V tomto vánočním čase bychom opět rádi sbírku zopakovali.

Klokánek nyní nejvíce potřebuje různé hygienické a úklidové potřeby, např. toaletní papír, papírové kapesníky, prací prášek/gel, aviváž, tekuté mýdlo, šampón, zubní pastu, tablety a sůl do myčky, mycí prostředky na podlahy, WC a koupelnu atd.

Darované potřeby můžete nosit v úředních hodinách na OÚ Nezdice, nejpozději však do 31.1. 2023.

Za Vaše dary a pomoc velmi děkujeme.

Ing. Hana Bouchnerová

starostka obce Nezdice

Klokánek v Janovicích nad Úhlavou

• je v provozu již od dubna 2009