Název akce: Relaxační místo pro hru, sport i odpočinek

Celkové náklady: 841.206,26 Kč

Dotační program: Program stabilizace a obnovy venkova Plzeňského kraje 2016

Dotace: 350 000,- Kč

Poskytovatel: Plzeňský kraj

Odborné práce provedla firma : TR Antoš, s.r.o. se sídlem Na Perchtě 1631, Turnov

Green Art s.r.o., Sadská 674/8, 198 00 Praha 9

Obec má ve svém vlastnictví pozemky  parc. č. 32/3, 32/2, 33/6, které se postupně a především citlivě s ohledem na okolní přírodu mění na příjemné, krásné a relaxační místo pro malé i velké. Prostor je pomyslně rozdělen na tři části. První část je vyhrazena pro sportování. Bylo zde vybudováno hřiště s mlatovým povrchem pro volejbal, nohejbal…. V druhé části prostoru byla umístěna soustava dřevěných herních prvků pro malé i velké včetně několika laviček pro posezení.

Při samotném výběru jsme se snažili vyhovět nejen požadavkům maminek a jejich dětí, ale především jsme kladli důraz na kvalitu materiálu, konečné provedení a na doporučení obcí, které hřiště již realizovaly. Po pečlivém uvážení, jsme nakonec vybrali sestavu z akátového dřeva od zavedené firmy TR Antoš, s.r.o. se sídlem Na Perchtě 1631, z Turnova.

V roce 2017 proběhly závěrečné zahradnické práce, které se stávaly ze strojního zpracování půdy pro pokládku trávníku a osetí plochy travním semenem. Na jaře byly vykáceny přerostlé a nevhodné prosychající zakrslé dřeviny a nahradila je alej vysokokmenných třešní starých odrůd a pro snadnější přístup  byl postaven dřevěný mostek přes potok.řed realizací:

před realizací

V průběhu realizace: