Dnes je 24.4.2024

Svátek má Jiří

• Světový den laboratorních zvířat
  • Mezinárodní den skautů a skautek

Zítra má svátek Marek

Poděkování pro charitní pečovatelskou službu Klatovy

Typ: ostatní
logo Velice děkuji všem pracovnicím za jejich nasazení a klidný přístup, se kterým zvládají veškeré povinnosti. Moc si vážím jejich rozumného přístupu a empatie při péči o naše uživatele.

Oblastní charita Klatovy

Charitní pečovatelská služba

kontaktní adresa: Václavská 12, 339 01 Klatovy, tel.: 376 340 143

Poděkování pro charitní pečovatelskou službu

Uplynulý rok byl pro všechny z nás jiný. Neodvážím si říct, zda byl lepší nebo horší, prostě jiný. Pracovnice Charitní pečovatelské služby se musely za pochodu a velmi rychle naučit nové postupy s ohledem na opatření pandemie Covid-19. Z mého pohledu se v tomto čase projevily pravé postoje a charaktery pracovnic. Vím, že dělají svoji práci s láskou a velkým nasazením    a to v každé době. Přesto opět dokázaly, jak jsou výjimečné. I když měly pochopitelně strach  o své zdraví, tak na prvním místě byli jejich uživatelé. Snažily se zajistit péči všude tam, kde to bylo potřeba. Vyrovnaly se s nepříjemnostmi spojenými s neustálým dezinfikováním   a nošením respirátorů a rukavic. Velice empaticky komunikovaly s uživateli i jejich rodinami, což v této vypjaté době nebylo vždy jednoduché. Proto si moc vážím rodin, které si uvědomují, jak je jejich práce těžká, jak po fyzické, tak psychické stránce a jednají s nimi s respektem a úctou. Jsme velice rádi, že jsme mohli po individuální domluvě pomoci všem, kteří se na nás obrátili.

Více než kdy jindy se ukázalo, jak důležitá je spolupráce s městskými a obecními úřady v jejichž oblasti působí naše služba.  Když jsme byli požádáni, rádi jsme pomohli s informovaností a předáním ochranných pomůcek občanům. Děkujeme a velice si vážíme každé podpory ze strany měst a obcí (finanční, materiální, morální). Bez jejich pomoci by bylo vše o mnohem těžší.

Velice děkuji všem pracovnicím za jejich nasazení a klidný přístup, se kterým zvládají veškeré povinnosti. Moc si vážím jejich rozumného přístupu a empatie při péči o naše uživatele. Děkuji za jejich disciplinovanost, se kterou zvládání dodržování vládních nařízení a chrání tak sebe i naše uživatele.

Jsem hrdá, že na všech střediscích Charitní pečovatelské služby pracují profesionálky se srdcem na dlani.

Děkuji za Vás a vše co děláte.

Vendula Edlová – vedoucí Charitní pečovatelské služby

Vytvořeno: 19. 4. 2021